Вітання голови Клеванської селищної ради Галини Кидун з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 12:25

Шановні мешканці Клеванської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та  світлим святом Різдва  Христового!

Традиційно напередодні нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо прожитий рік.

2021 рік був роком великих змін, надій та сподівань. Бажаємо, щоб ці зміни забезпечили нам позитивні зрушення, добробут, справедливий мир, єдність та взаємоповагу.

Висловлюємо вдячність усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні.

Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій успіхів у ваших справах, щоб кожний день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Бажаємо Господньої ласки та незламної віри в перемогу добра. Нехай, незважаючи на жодні обставини, Дух Різдва буде з Вами!

Миру, любові та затишку вашій оселі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює ваші серця.

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

З повагою, селищний голова         Галина КИДУН

та виконавчий комітет Клеванської селищної ради