Різдвяний віртуальний дитячий табір для дітей віком 6-13 років

Дата: 04.01.2022 10:34

Громадська організація UYF у співпраці з Всеукраїнською ініціативою Недільна школа «Початок» до зимових шкільних канікул підготувала Різдвяний віртуальний дитячий табір для дітей віком 6-13 років. Табір проходитиме з 6 по 8 січня 2022 року на платформі Недільна школа «Початок» у YouTube та Facebook.

В програмі табору щодня 5 годин веселого та корисного змісту: танці від дитячої групи «Righteous Stars”, казки для роздумів і наставницькі вистави, жваві руханки, вивчення дитячих українських християнських пісень, оригінальні майстер-класи з різноманітних видів ужиткового мистецтва різних країн світу, участь у конкурсі дитячих талантів “Шоу талантів”, історія місіонерства в екзотичних країнах та лекції з християнської етики на тему Різдва, спілкування з однолітками з різних куточків України в Zoom .

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/zKU2bLnZ2BC3LnEK9