Дата: 10.01.2022 11:50

11  січня 2022 року о 15.00 год. в приміщенні   селищної ради за адресою: смт.Клевань вул.І.Франка, 20  відбудеться  позачергове засідання виконавчого  комітету Клеванської селищної ради

Порядок  денний

1. Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету Клеванської селищної ради від 10.12.2021 № 207 «Про встановлення плати за харчування  дітей у закладах загальної середньої освіти Клеванської селищної ради»

Доповідає:Ваколюк В.В. – заступник селищного голови

1. Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету Клеванської селищної ради від 10.12.2021 № 208 «Про встановлення батьківської плати  за харчування дітей у закладах  дошкільної   освіти Клеванської селищної ради»

Доповідає:Ваколюк В.В. – заступник селищного голови

3. Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій та заяв громадян