Важлива інформація!

Дата: 12.01.2022 15:07

Шановні мешканці Клеванської територіальної громади!

Доводимо до вашого відома, що вартість очистки стічних вод для населення становить 17,38 грн. за м3.

Для мешканців, які користуються централізованими послугами водовідведення у вартість включено транспортування. І загальна вартість очистки і транспортування становить  - 19.20 грн. за м3.

Мешканці, які використовують септики, здійснюють оплату для комунального підприємства лише за очистку. Питання транспортування стічних вод вирішують самостійно. Тому, дана категорія населення, може мати договір з комунальним підприємством та особою, яка транспортує або один договір з особою, яка транспортує. В свою чергу фізична особа, яка доставляє стічні води до очисних, заключає договір з комунальним підприємством, лише на очистку.

Просимо вас здійснювати своєчасну оплату за водопостачання та водовідведення!

Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у ваших будинках, чистота, затишок та стабільність та надання комунальних послуг.