З 27 січня "червона" зона карантину

Дата: 26.01.2022 20:24
Кількість переглядів: 464

Держкомісія з питань ТЕБ та НС вирішила перевести Рівненську область з 27 січня в "червону"зону карантину через стрімке зростання захворюваності населення на коронавірус.

Фото без опису

Отже, від завтра на всій території області вводяться в дію відповідні обмеження.

З протоколом позачергового засідання Комісії ТЕБ та НС Клеванської селищної ради можна ознайомитися за посиланням:

https://rada.info/.../0d60e7b6b203df21e9bc6e9ebb8b42ec.pdf

Для ознайомлення звимогами карантинних обмежень для "червоної" зони перейти за посиланням:

https://rada.info/.../6b2ab74afeda6704b8c65c9752f17796.pdf


« повернутися до розділу «Оголошення»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь