Вступ за контрактом до територіальної оборони

Дата: 15.02.2022 16:19

ВСТУП  ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ОБЛАСТІ

Наголошуємо,  що підписання контрактута служба у резервіСил ТрО — це добровільне рішення кожного громадянина України.

Тим, хто має намір вступити до територіальної оборони області, потрібно звертатися  до 104 бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України (м. Рівне, вул. Грабник, 4, Рівненський ОТЦК та СП).

Тел.: 0989604610 (відділ персоналу), 0362620857, 0362620873.

Які документи потрібно підготувати?

1. Заява про бажання добровільно вступити на службу у територіальному резерві.
2. Висновок військово-лікарської комісії.
3. Копії всіх сторінок паспорта громадянина України.
4. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
5. Копії свідоцтв про укладення шлюбу та народження дітей (за наявності).
6. Характеристика з місця роботинавчання.
7. Копії документів про освіту.
8. Кольорова фотокартка розміром 9х12.

Перед укладанням контракту на службу у резерві тероборони кандидати мають пройти медичне обстеження.

Згідно діючого законодавства за резервістом чи військовозобов’язаним на весь період зборів зберігаються робоче місце та середня заробітна плата за місцем роботи. А роботодавець заздалегідь інформується командиром військової частини про проведення заходів з резервістами та терміни залучення.

За тими, хто укладе контракт і служитиме у резерві ТрО, буде закріплено зброю. Вона буде видаватися на час навчань або у разі виникнення визначених ситуацій.