У Клеванській територіальній громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 16:05

18 лютого у Клеванській територіальній громаді відбулося урочисте вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь керівництво та виконавчий апарат  Клеванської селищної ради, керівники та працівники комунальних закладів, установ  та організацій, мешканці громади.

Фото без описуФото без опису

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку в смт Клевань  та пам’ятника в смт Оржів.

Довідково:

День Героїв Небесної Сотні встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.