Важливо! На Рівненщині відсьогодні запроваджується комендантська година.

Дата: 24.02.2022 18:35
Кількість переглядів: 496

На Рівненщині відсьогодні запроваджується комендантська година.

Фото без опису

Діятиме вона з 22:00- до 6:00. Це - вимушений крок, необхідний в нинішніх умовах військової агресії та воєнного стану, необхідний задля безпеки мешканців області.

Прохання до всіх жителів Рівненщини вчасно повертатися додому. При собі обов’язково потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Розважальні та спортивні заклади, а також заклади громадського харчування працюватимуть до 22:00 (окрім готелів).

Школи і садочки - закриті. Обмеження в навчанні діятиме поки що до понеділка!

 


« повернутися до розділу «Оголошення»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь