Долучайтесь до благоустрою території громади!

Дата: 19.04.2022 12:43

Традиційно, перед Великодніми святами, Клеванська селищна рада закликає мешканців  громади до прибирання своїх прибудинкових територій.

Відповідно до правил благоустрою:

- усі мешканці нашої громади повинні навести лад на подвір’ях, вулицях біля власних домівок;

- голови ОСББ - організувати прибирання прибудинкових територій;

- приватні підприємці мають прибрати біля своїх магазинів та об’єктів господарювання.

Окрім того, просимо вас очистити прилеглі території  до ваших земельних ділянок від будівельних та господарських матеріалів (камінь, пісок, відсів, щебінь, будівельні блоки, цегла, дошки, бруси, мішки з матеріалами, дрова, тощо) видалити чагарники та побутове сміття, привести дану територію у належний санітарний та естетичний стан.

Наголошуємо! За недотримання норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність.

Чиста громада - це показник культури мешканців, які проживають у ній!

Адміністрація Клеванської селищної ради