З Клеванської селищної ради передали гуманітарну допомогу мешканцям Чернігівщини

Дата: 19.04.2022 12:44

Напередодні Великодня освітяни Клеванської селищної ради сформували та відправили черговий вантаж  на Чернігівщину.

Наразі це не останній гуманітарний вантаж з продуктами харчування (тушонка, паштет, сало, печиво, паски та ін.), який буде відправлено Клеванською селищною радою та мешканцями громади.

Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим жителям громади, усім хто долучився до збору допомоги.

Громада продовжує збирати гуманітарний вантаж для постраждалих районів українських населених пунктів та захисників . Всі, хто бажає, можуть долучитись до збору.

Центри  збору:

смт Клевань

- КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Клеванської селищної ради

Ліщенко Юлія – 0687689582

смт Оржів

- Будинок культури

Світлана Нестерчук 0671005565

с.Жобрин

Адмінбудівля селищної ради в с. Жобрин

Неля Новіцька – 0673362250

с.Руда-Красна