Як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни?

Дата: 06.06.2022 09:25

Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері  протидії торгівлі людьми, відповідно до Указу Президента України  від 05.08.2020 року  № 306 та з метою інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни, інформує.

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України розгортаються  динамічні процеси внутрішньої міграції, щ призводить українців до втрати роботи.

З метою інформування населення, як не потрапити у трудове або сексуальне рабство, проектом  «Українцям про Європейський союз», який фінансується Європейським Союзом, спільно з Міжнародною  організацією з міграції розроблено ряд інформаційних матеріалів, направлених на попередження та уникнення потрапляння у злочини  пов'язані  з торгівлею людьми.