Жителям Рівненщини змінили постачальника газу: де та як розраховуватися за послуги

Дата: 17.06.2022 08:12

З 1 травня побутових споживачів природного газу автоматично перевели на постачання від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» ?? до «постачальника останньої надії». За рішенням Кабміну, цю функцію виконує ГПК «Нафтогаз України».

??Таким чином, населення Рівненщини продовжує отримувати природний газ за пільговою ціною. Водночас, споживачі за бажанням можуть заключити договір з іншим постачальником.

У Viber-боті та особистому кабінеті споживачам природного газу, як завжди, доступні дані про нарахування за спожитий енергоресурс та оплати за попередні періоди.

????Як отримати та сплатити рахунок за газ новим клієнтам Нафтогазу?

З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Споживачі, які раніше отримували природний газ від 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання» і робили оплати через 104.ua, отримають рахунки за травень від ГК «Нафтогаз України».

??Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично.

Отримати рахунок за спожитий газ у травні можна кількома зручними способами, зокрема:

????в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в чатботі або у контакт-центрі);

????у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

????«Укрпоштою» після 20-го числа поточного місяця, лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

????ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам кілька зручних способів оплати рахунку:

??За реквізитами:

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»

ЄДРПОУ: 40121452

IBAN: UA893004650000000260323012042 в АТ «Ощадбанк» м. Києва

??Онлайн:

- в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в чатботі або у контакт-центрі);

- у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

- через сайти та мобільні додатки банків;

- за допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay).

??Офлайн:

через платіжні термінали самообслуговування;

у будь-якому відділенні банку;

через відділення Укрпошти або Нової пошти.

Платіжки формуються щомісяця 10–15-го числа. Сума до сплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає оператор ГРМ (АТ «Рівнегаз»).

При оплаті за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 15-го числа нараховується знижка 1 %. Клієнт зможе використати її під час наступного платежу.

До ваших послуг контакт-центр ГК «Нафтогаз України»: