Відбулось засідання з питань захисту прав дитини

Дата: 01.08.2022 16:13

29 серпня 2022 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Клеванської селищної ради.

Зокрема було розглянуто питання:

• про визначення днів та годин побачень батька з малолітньою дитиною;
  • усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною;
  • про перегляд індивідуальних планів соціального  захисту дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають  на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.