Увага!!! Тимчасове припинення газопостачання!!!

Дата: 09.08.2022 11:06

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» доводить до Вашого відома, що згідно виконання плану ремонтно-профілактичних робіт Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор ГТС України» з обовязковою зупинкою ГРС У 2022 році, буде зупинено ГРС «Азот» з 9:00 год. 11.08.2022 р. до закінчення робіт.

У звязку із виконанням ремонтнопрофілактичних робіт  11.08.2022року  буде призупинено газопостачання до населених пунктів Клеванської селищної ради.

Просимо споживачів природного газу перекрити крани на опусках до газових приладів у всіх квартирах та житлових будинках .

Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за тимчасові незручності.