У Клеванській громаді відбулися марафони по збору коштів для ЗСУ

Дата: 09.08.2022 12:41

Війна з російськими окупантами вразила серце кожного Українця. Бажання допомогти нашим хлопцям здобути Перемогу є у кожного.

На території Клеванської громади комунальним закладом «Центр культури та дозвілля» Клеванської селищної ради було організованота проведено чотири творчих марафони по збору коштів на допомогу Збройним Силам України.

До марафону долучилися всі творчі колективи нашої громади та молодіжний простір «МАК», який організував благодійний  ярмарок.

Загальна сума зібраних коштів становить 55 901 грн., а саме

• Клевань -  18 524 грн.,
  • Оржів – 12 000 грн.,
  • Руда-Красна – 670 грн.,
  • Жобрин – 24 707 грн.

Фото без описуФото без опису

???????Наші волонтери долучились до загального збору і за благодійні кошти було придбано тепловізор та два безпілотних літальних апарата (дрон).

Фото без опису???????

Дякуємо за участь творчим колективам КЗ «Центр культури та дозвілля», Клеванської музичної  школи та працівникам КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», ОЗ «Жобринський ліцей», Клеванського професійного ліцею та Клеванської спеціальної школи №1.

Слава Україні!

Героям Слава!