Звернення голови з нагоди Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 11:09

Шановні мешканці громади!

Вітаємо вас з національним святом нашої державності - Днем Незалежності України!

Сьогодні Україну, як незалежну державу, знає весь світ. На плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Ворог згуртував українську націю  та об’єднав усіх нас навколо єдиної мети –  відстояти мир та здобути перемогу на своїй землі. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Селищний голова                                                    Галина КИДУН