Освітній процес 2022-2023

Дата: 30.08.2022 19:01

Напередодні старту нового навчального 2022-2023 року на території Клеванської громади відбувся огляд закладів освіти та їх готовність до освітнього процесу. Комісія в складі працівників селищної ради, представників ДСНС, Держпродспоживслужби та ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції оглянула навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, а також здійснила перевірку наявних захисних споруд.

Заклади освіти Клеванської селищної ради з вересня в більшості навчатимуть за допомогою засобів дистанційного зв'язку, а згодом, при здійснені завершальних робіт по облаштуванню укриттів, за очною та змішаною формою навчання.