Звернення голови Клеванської селищної ради з нагоди Дня знань

Дата: 01.09.2022 15:35

Дорогі  діти! Шановні  батьки, вчителі!

Щиро  вітаю вас із початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Свято першого дзвоника – завжди особливе, насичене емоціями, враженнями, які змушують хвилюватися   і  школярів , і педагогів,   і батьків.

Роки навчання  - найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті  назавжди лишаються імена вчителів, гордість за рідну школу.

Для когось навчальний рік, що починається,   буде першим, для когось черговим та останнім.

Щиро бажаю першокласникам, щоб  перше вересня  запам’яталося, як  день, що відкриє  новий   світ знань  та мрій. Майбутнім випускникам зичу гідно провести цей навчальний рік, який здається дуже довгим, але пролетить дуже непомітно. Зробіть все, щоб ваші батьки  і вчителі пишалися вами.

Хочу висловити велику  вдячність шановним вчителям  за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна  праця  збагачує  знаннями і мудрістю нові покоління, а вам самим приность задоволення.

З найкращими побажаннями та вірою у ваше добре майбутнє!

Мирного неба над Україною!

Успіхів вам у праці та навчанні!

З повагою,

Селищний голова                                              Галина КИДУН