Важлива інформація для агровиробників!

Дата: 08.09.2022 11:26

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» з 12 серпня 2022 року розпочав діяти Державний аграрний реєстр (ДАР).

Фото без описуФото без опису

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Починаючи з 1 вересня 2022 року у ДАР відкривається прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн.

Посилання на презентацію щодо реєстрації в ДАР: https://drive.google.com/.../1lWQI4L4PhvrJEz8tDHoTwhTwr5S...