Важливе оголошення!

Дата: 08.09.2022 14:51

Увага! Увага!

Мешканці  смт Клевань та смт Оржів!

Відповідно до Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року № 190 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» громадянам ЗАБОРОНЕНО  самовільне втручання в запірну арматуру (засувки, вентеля, крани), яка знаходиться в колодязях централізованого водопроводу  (вуличні мережі).

Такі роботи можуть проводити виключно спеціалісти підприємства Клевань «Комунсервіс»  та Оржівського  ВУЖКГ.

Будь-які дії, вчинені сторонніми особами будуть розцінені як самовільне (несанкціоноване) втручання в роботу  мереж, що є підставою притягнення  до адміністративної або кримінальної відповідальності (ст. 188-1 ККУ).

Адміністрація підприємства Клевань «Комунсервіс» та Оржівського  ВУЖКГ.