З Всеукраїським днем дошкілля та позашкілля!

Дата: 25.09.2022 08:10

Фото без описуВітаємо всіх працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти Клеванської громади, які щоденно віддають тепло своїх сердець дітям, з Всеукраїнським днем дошкілля та позашкілля!

Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі Ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Фото без описуМіцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у Вашій важливій роботі! Нехай доброта і педагогічна майстерність роблять кожен день Ваших вихованців радісним та щасливим!

З повагою,

селищний голова                        Галина КИДУН