ТОВ «ОДЕК» Україна інформує

Дата: 06.10.2022 15:11

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДЕК» Україна  (35313, смт. Оржів, , Рівненська обл.,вул. Заводська, буд. 9) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами в зв’язку зі збільшенням виробничої потужності.

ТОВ «ОДЕК» Україна  спеціалізується на виготовленні березової, спеціальної  та ламінованої фанери.

Кількість джерел викидів на виробничому майданчику – 91; кількість забруднюючих речовин, що викидається в атмосферне повітря – 24. Загальні обсяги викидів забруднюючих речовин становлять 393,663  т/рік, у т.ч.: оксид вуглецю –  170,968 т/рік; оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 150,275 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 52,003 т/рік; фенол – 3,626 т/рік; формальдегід – 8,342 т/рік; ацетон – 2,339 т/рік; бутилацетат – 0,890 т/рік; толуол – 4,904 т/рік; ксилол – 0,000065 т/рік; вінілацетат – 0,0335 т/рік; бензин – 0,0398 т/рік; бензол – 0,00076 т/рік; вуглеводні насичені С1219 у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,0227 т/рік; бутан – 0,0976 т/рік; пропан – 0,0652 т/рік; залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,033 т/рік; манган та його сполуки ( у перерахунку на діоксид мангану) – 0,004 т/рік;  ванадій та його сполуки (у перерахунку на пятиокисид ванадію) – 0,0000014 т/рік; нікель та його сполуки у перерахунку на нікель – 0,00005 т/рік;  хром та його сполуки ( у перерахунку на триоксиди хром) – 0,00024 т/рік; кремнію діоксид аморфний – 0,0022 т/рік; фтористий водень – 0,0018 т/рік; фториди добре розчинні неорганічні ( у перерахунку на фтор) – 0,00721 т/рік; ; фториди погано розчинні неорганічні ( у перерахунку на фтор) – 0,00833 т/рік.

За величинами викидів забруднюючих речовин  підприємство підлягає взяттю на державний облік.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря ТОВ «ОДЕК» Україна належить до першої групи, як об’єкт, який займається виробництвом і обробкою деревини та експлуатує устаткування (установки) для виробництва паперу та картону і інших продуктів із деревини (картон, волокно із деревини і фанера) з виробничою потужністю, яка перевищує 20 тонн на день.

Запропоновані дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують величин граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства. Для неорганізованих джерел викидів   нормативи граничнодопустимих викидів не встановлюються. Регулювання викидів від неорганізованих джерел викидів  здійснюється за певними вимогами. Крім того встановлено умови до технологічного процесу, обладнання та споруд, очистки газопилового потоку та виробничого контролю.

Заходи щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів граничнодопустимих викидів у процесі виробництва є організаційно-технічними: суворе дотримання норм технологічного режиму процесу виробництва фанери; методи  раціональної  органiзацiї  процесу згоряння палива в парових та маслонагріваючих  котлах, сушарках, що забезпечує вміст забруднюючих речовин в димових газах в межах нормативів граничнодопустимих викидів, дотримання норм ведення технологічних процесів, дотримання правил експлуатації ГОУ.

ТОВ «ОДЕК» Україна  є об’єктом підвищеної небезпеки, тому розроблені заходи щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря.

Заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих  метеорологічних умовах  для підприємства не розробляються, оскільки по смт. Оржів Рівненським обласним центром з гідрометеорології прогнозування несприятливих метеорологічних умов (НМУ) не проводиться.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: 35313, смт. Оржів, Рівненська обл.,вул. Заводська, буд. 9, тел. (0362)693-608.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря можуть надсилатися на протязі 30 днів з моменту публікації до Рівненської обласної держадміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти,1).