Звернення голови Клеванської селищної ради з нагоди Дня захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 09:56

Шановні мешканці Клеванської територіальної громади!

14 жовтня – величне державне свято – День захисників і захисниць України, яке відзначається водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Вітаю усіх, хто носить високе звання захисника та захисниці України, а також ветеранів, учасників війни, військовослужбовців, воїнів запасу, членів ДФТГ, батьків та матерів солдатів. Нехай ваше життя освітлює слава перемоги української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Селищний голова                                                                      Галина КИДУН