Перелік надання послуг відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Клеванської селищної ради

Дата: 03.11.2022 15:21

1. Прийом та оформлення документів особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, для отримання компенсації витрат.

2.Ведденя обліку та постійний моніторинг пільгових категорій громадян.

3.Прийом та оформлення документів на санаторно- курортне лікування   громадян (учасників бойових дій, осіб з інвалідністю).

4. Прийом та оформлення документів на компенсацію вартості самостійного санаторно –курортного лікування

5. Прийом та оформлення документів  про надання реабілітаційних послуг, інвалідам війни АТО/ООС, учасникам бойових дій АТО/ООС, учасникам війни АТО/ООС.

6. Прийом та оформлення документів  про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) осіб з інвалідністю.

7. Прийом та оформлення документів щодо направлення дітей з інвалідністю до реабілітаційної установи.

8. Прийом та оформлення документів  на відпочинок, оздоровлення дітей пільгових  категорій в дитячий табір відпочинку/оздоровлення .

9. Прийом та оформлення документів  для  забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації дітей  (протезно-ортопедичні вироби, засоби пересування, допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому).

11. Прийом та оформлення документів безплатне зубопротезування учасників бойових дій АТО/ООС.

12. Прийом та оформлення документів  для УБД АТО/ООС на навчання водія за категоріями.

13. Прийом та оформлення документів  на отримання компенсації за тверде паливо

14. Прийом  документів та видача довідки для отримання твердого палива.

15. Прийом та оформлення документів на отримання дублікату посвідчення яке стало непридатним.

16. Прийом та оформлення документів на отримання  Посвідчення члена сімї загиблого (померлого)   ветерана війни.

17. Прийом та оформлення документів на отримання  Посвідчення члена сім’ї військовослужбовця, який загинув(помер) чи пропав безвісти під час виконання проходження військової служби.

18. Прийом заяв ,документів громадян для отримання матеріальної допомоги на лікування.

19.Оформлення документації на виплату учасникам бойових дій, учасникам війни, інвалідам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

20. Влаштування громадян похилого віку та інвалідів до будинку-інтернат, пансіонат, притулку

21.  оформлення документів  на допомогу по похованню .

22. Акт проведення  обстеження умов проживання  особи, якій надаються соціальні послуги на непрофесійній основі.

23. Акт обстеження матеріально-побутових умов сімї.

24.Влаштування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю до будинку-інтернат, пансіонат, притулку