Вітальне слово з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 10:02

Шановна громадо! З Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні проти агресії росії, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній Державі.

У кожного з нас є свої завдання. Основне - відстояти територіальну цілісність та незалежність України, зберегти її економічний потенціал та розпочати впровадження змін у всіх сферах життя. Нам потрібна згуртованість, віра, наполегливість. Сила зростає у боротьбі, вправність – у праці, досвід – в аналізі і упередженні помилок.
Мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України!

З повагою, селищний голова                                                             Галина КИДУН