Засідання постійних комісій

Дата: 07.12.2022 16:44

• Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту відбудеться  08   грудня  2022 року о 14-30  год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.
  • Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів оголосило перерву у своїй роботі до 12.00 год. 08.12.2022 року.
  • Продовження постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбудеться  08    грудня  2022 року о  12-00  год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.
  • Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, Регламенту, етики та з питань запобігання та виявлення корупції відбудеться  07    грудня  2022 року о  11-00  год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.
  • Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку відбудеться  07   грудня 2022 року о 16-00 год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.
  • Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбудеться  06  грудня 2022 року о 12-00 год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.
  • Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища відбудеться  02  грудня 2022 року о  12-00 год. у приміщенні КЗ " Центр культури та дозвілля" смт. Клевань.