Про зняття з реєстрації місця проживання

Дата: 16.01.2023 14:58

Згідно рішення Клеванської селищної ради від 23 лютого 2021 року №18 «Про визнання відділу «Центр надання адміністративних послуг» Клеванської селищної ради органом реєстрації у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад» підпункту 5, пункту 50, відділом «Центр надання адміністративних послуг» Клеванської селищної ради за заявою власника житла, знято з реєстрації місця проживання за адресою Рівненська область, Рівненський район, смт Клевань вул. Городище, буд. 10:

1.      Шахбазова Шаммеда Гюлали Огли