Клеванська селищна рада висловлює щиру подяку за підтримку та подароване дітям свято!

Дата: 30.01.2023 12:44

Напередодні новорічних та різдвяних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних  та щасливих подій отримали дітки нашої громади (діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дітки з числа внутрішньо переміщених осіб, з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітки з інвалідністю, діти учасників АТО та загиблих військовослужбовців та дітки, які опинилися у складних життєвих обставинах).

Надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Такими є підприємці – благодійники нашої громади: ПВКФ «ФІАЛКА», ПП «АРТ», ТОВ «ІМТРЕКС», Дьяков Сергій Володимирович, Шумський Олександр Петрович, Грезенталь Богдан Анатолійович, Абрамюк Віктор Вікторович, Костюк Андрій Андрійович.

Клеванська селищна рада висловлює щиру подяку за вашу підтримку та подароване дітям свято!