З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 11:26

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав!

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Дякуємо їм за те, що рятували бойових товаришів та мирних жителів; за збереження непорушного братерства, яке з гідністю витримало суворі випробування.

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю земляків, кому не судилося повернутися на рідну землю. Вони назавжди залишаться у наших серцях! Низько вклоняємося тим, у кого афганська війна відібрала близьких та рідних.

Шановні ветерани-афганці та воїни-інтернаціоналісти! Від душі бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, стабільності, мирного неба над головою.

З повагою, селищний голова   Галина КИДУН