Засідання постійних комісій

Дата: 20.02.2023 11:47

- Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища відбудеться  20  лютого 2023 року о  15-00 год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.

- Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбудеться  21    лютого  2023 року о  12-00  год. . у приміщенні селищної ради смт. Клевань.

- Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку відбудеться  23   лютого 2023 року о 9-00 год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.

- Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту відбудеться  22   лютого  2023 року о 15-00  год. у приміщенні селищної ради смт. Клевань.