Попередження про стихійні та небезпечні метерологічні явища

Дата: 13.03.2023 15:54

За даними Рівненського гідрометцентру 14 березня на території Рівненщини вдень очікуються пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер південно-західний 7 – 12 м/с, пориви 15 – 20 м/с. Температура вночі від 4 ºС тепла до 1 ºС морозу, вдень 12 – 17 ºС тепла.

Рятувальники Рівненщини закликають громадян бути максимально обережними. У випадках надзвичайних подій пов'язаних з погодними умовами негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".