«Освітній хаб. Рівненська область» організація підготовчого процесу до вступу в навчальні заклади

Дата: 14.03.2023 10:27

Служба у справах дітей Клеванської селищної ради доводить до відома випускників навчальних закладів (9 –ий та 11-ий клас)  з числа дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, та тих, які перебувають у складних життєвих обставинах, про можливість безкоштовно долучитися до участі у проєкті «Освітній хаб. Рівненська область» з метою організації підготовчого процесу до вступу в навчальні заклади, надання дітям та їх батькам отримання освітніх, правових та інших послуг для вступу до вищих навчальних закладів. Забезпечення необхідними засобами та матеріалами для навчання (за потреби).

Алгоритм дій вказано у додатку.