Дата: 06.04.2023 16:33

20 квітня  2023 року о 14.00 год. в приміщенні селищної ради за адресою: смт Клевань,

вулиця І.Франка, 20 відбудеться засідання виконавчого  комітету.

Порядок  денний:

1. Про роботу амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території громади.

Доповідають: Каспришен Т.Л. – завідувачка Клеванської амбулаторій

ЗП-СМ.

Казимиров В.В. – завідувач Оржівської амбулаторій

ЗП-СМ.

2. Про медичне обслуговування населення громади КНП «Клеванська лікарня імені

Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради.

Доповідає: Гудима І.В. -  директор КНП.

3. Про погодження проєкту рішення «Про перейменування вулиць в населених пунктах

Клеванської селищної ради».

Доповідає: Ваколюк В.В. - заступник селищного голови з питань діяльності

виконавчих органів ради

1. Про  стан виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на території селищної ради.

Доповідають: Вельгош В.М. – головний спеціаліст відділу

інфраструктури, архітектури, комунальної

власності та земельних відносин.

Рожкова М.В. – головний спеціаліст відділу

інфраструктури, архітектури, комунальної

власності та земельних відносин.

1. Про забезпечення пожежної,техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах освіти, що належать до сфери управління громади.

Доповідає: Доманська М.Г. – начальник відділу освіти, культури,

туризму, молоді та спорту селищної ради

1. Про  санітарний стан селищ Клеванської селищної ради

Співдоповідає: Новіцька Н.М. – староста Жобринського

старостинського округу

1. Про доповнення графіку звіряння карток первинного обліку з обліковими даними підприємств, установ, організацій, що розташовані на території Клеванської селищної ради, який затверджений рішенням виконавчого комітету Клеванської селищної ради «Про затвердження графіку звіряння карток первинного обліку» від 16 лютого 2023 року № 18.

Доповідає: Квятковський М.П. – начальник відділу цивільного захисту

та мобілізаційної роботи селищної ради

1. Про створення комісії з проведення перевірки стану протипожежного захисту населених пунктів та об’єктів, розміщених в межах лісових зон на території Клеванської селищної ради.

Доповідає: Квятковський М.П. – начальник відділу цивільного захисту

та мобілізаційної роботи селищної ради

1. Про уповноваження посадової особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Доповідає: Бахчиванжи С.Ю. – начальник відділу юридичного та кадрового

забезпечення селищної ради

1. Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки право користування яким мають малолітні діти.

Доповідає: Комарова О.В. – начальник Служби у справах дітей селищної

ради

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав

Доповідає: Комарова О.В. – начальник Служби у справах дітей селищної

ради

1. Про затвердження Порядку видачі довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

діяльності виконавчих органів ради.

1. Про внесення змін у комісію по видаленню зелених насаджень затверджену  рішенням виконавчого комітету від 11.02.2021 №17  «Про створення комісії по видаленню зелених насаджень».

діяльності виконавчих органів ради.

1. Про   дозвіл на реконструкцію системи газопостачання квартири.

діяльності виконавчих органів ради.

1. Про  присвоєння поштової адреси  житлового будинку в смт Клевань, вул.Соборна.

діяльності виконавчих органів ради.

1. Про надання дозволу на видалення аварійних дерев.

діяльності виконавчих органів ради.

1. Про надання матеріальної допомоги  громадянам.

Доповідає: Ящук Т.В. - начальник відділу соціального захисту та

охорони здоров’я населення селищної ради

1. Про порядок  денний  і  план  підготовки  наступного  засідання  виконавчого  комітету

Інформує: Мінченко С.Г. – керуюча справами (секретар) виконавчого