В Оржівському ліцеї відбулася зустріч учнів зі спеціалістами Служби у справах дітей Клеванської селишної ради та старшим інспектором сектору ювенальної превенції

Дата: 10.04.2023 10:55

07 квітня 2023 року в Оржівський ліцей з метою попередження правопорушень та протидії злочинам, що вчиняються дітьми завітала старший інспектор сектору ювенальної превенції Рівненського РУП Наталія Марчук і головний спеціаліст Служби у справах дітей Клеванської селищної ради Ольга Янчук. Учням 5 – 9 класів вкотре було роз’яснено, яке покарання передбачено чинним законодавством за скоєння протиправних дій. Також здобувачам освіти надали корисні поради, як турбуватися про власну безпеку та запевнили, що вони завжди можуть звернутися за допомогою до поліцейських у разі необхідності. Працівник поліції вкотре застерегла школярів від необдуманих вчинків та закликала бути законослухняними.