Зі Світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 14.04.2023 13:16

Шановні жителі Клеванської громади!
Щиро вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим!

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній Державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною. У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших.

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям.

Бажаю, щоб Світло Великодня надало всім нам непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян.
Миру нам усім! Доброго і світлого майбутнього нашій Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, селищний голова                                 Галина КИДУН