ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

Дата: 02.05.2023 16:54

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

З метою формування у дітей відчуття особистої безпеки; навичок розуміння та оцінки небезпеки, орієнтування та швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях; продовження вивчення правил протипожежної та мінної безпеки, безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті; розвитку інтересу до основ безпеки власної життєдіяльності; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я та життя, в закладах дошкільної освіти Клеванської селищної ради з 24 по 28 квітня 2023 року було проведено Тиждень Безпеки дитини. В рамках Тижня проведено День цивільного захисту  з відпрацюванням заходів з евакуації  та  швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях.

Під час Тижня Безпеки найменші здобувачі освіти ближче познайомилися з професією поліцейського та пожежника; машинами спеціального призначення; відпрацювали заходи з евакуації та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях; спробували себе у ролях лікаря, рятувальника, поліцейського. Вчились правилам поводження з вогнем; правилам безпечної поведінки на дорогах; правилам здорового харчування; цінувати своє здоров’я та відповідально ставитись до своєї безпеки.

Вихованці провели Тиждень безпеки дитини цікаво, весело та пізнавально.