Звернення селищного голови з нагоди вшанування Дня пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:27

Дорога громадо!

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ. Слава воїнам на всіх фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, вічна пам’ять синам і дочкам України, юність яких жорстоко обірвала війна.
Скільки б років не минуло, ми завжди будемо шанувати патріотичний подвиг наших дідів та прадідів. Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних Героїв до нових героїчних вчинків, демонструє яскравий приклад незламності духу, сили волі та патріотизму, особливо в час, коли боротьба нашого народу за Перемогу триває. І священний обов’язок кожного з нас зробити все можливе для того, щоб успішно жити на мирній землі.
Слава Героям України! Вічна пам’ять загиблим!

З повагою, селищний голова Галина КИДУН