Зустріч з учнями Клеванської спеціальної школи

Дата: 08.05.2023 10:18

До Клеванської спеціальної школи # 1  із профілактичною бесідою завітали інспектор ювенальної превенції Рівненського РУП Наталія Марчук, спеціалісти Служби у справах дітей Клеванської селищної  ради та КЗ «ЦНСП» Клеванської селищної ради.

Фото без описуФото без опису

Метою бесіди стала пропаганда правослухняної поведінки та попередження булінгу. Також учням надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення.

Дітям наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових і соціальних норм.

Подібні заходи викликають у неповнолітніх зацікавленість в питаннях правового характеру, підвищують рівень правової освіти, а також допомагають подолати внутрішні бар’єри, що перешкоджають формуванню особистості.