Міцна родина - непереможна Україна!

Дата: 16.05.2023 22:25

Саме під такою назвою 15 травня, в Міжнародний день сім'ї, у Клеванському ліцеї №2 було  проведено благодійний ярмарок для збору коштів на ЗСУ.
До ярмарку долучилися керівництво Клеванської ТГ, представники освітніх, дошкільних та позашкільних закладів. Ярмарковий настрій створював ансамбль сопілкарів 🎶 "Веселі нотки" 🎶(керівник Л.В.Бородейко) з добіркою українських мелодій, а також учні 11-А класу.
Надзвичайну активність і креативність проявили батьки, які разом з дітьми приготували найрізноманітнішу випічку, оригінальні смаколики, чудові напої.
З радістю і великою вдячністю шкільна родина пригостила воїнів, які перебувають на лікуванні і реабілітації в КЗ "Рівненський  обласний госпіталь ветеранів ВВ", КНП "Клеванська лікарня ім. Михайла Вервеги".
У результаті ярмарок приніс виторг у 95 423 грн, які будуть передані на придбання автомобіля для взводу вогневої підтримки 82 десантно-штурмової бригади, в якій служать жителі нашої громади.
Ще раз переконуємося, якщо ми усі РАЗОМ від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре доводимо нашу єдність, дружність, людяність і толерантність.
Вдячні усім, хто долучився до організації та проведення благодійного заходу, адже, допомагаючи нашій армії, з кожним днем ми стаємо на крок ближче до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!  Слава нашим воїнам!