День Вишиванки в КУ «Клеванський інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 19.05.2023 15:02

Ідею проведення акції «Всесвітній день вишиванки» запропонувала Леся Воронюк, на той час студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.Однокурсники дівчини часто приходили на пари в гарних вишитих сорочках, тож вона і запропонувала вибрати один день та вбратися в національний одяг разом. Вже за декілька років флешмоб перейшов спочатку на увесь університет, а пізніше на усе місто та країну.Проте за роки існування свята кількість тематичних заходів зросла, тож сьогодні часто проводяться творчі конкурси серед дітей та дорослих, виставки тощо.

Маленькі відвідувачі Клеванського ІРЦ приєдналися до святкування Дня Вишиванки, одягнувши в цей день традиційну вишиту сорочку. Діти з великим задоволенням виготовляли сюжетні аплікації, паперові вироби «Саморобка вишиванка» та «Подарункові пакетики», організувавши разом з фахівцями Центру чудову виставку «День вишиванки». Це світле і прекрасне свято об’єднує всю Україну та українців за кордоном.