Безпека понад усе!

Дата: 19.05.2023 15:09

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров'я. Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій з 08.05 по 19.05.2023 року у ліцеях Клеванської селищної ради пройшли Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Протягом Тижнів педагогами були проведені заходи, направлені на засвоєння і поглиблення знань безпечної поведінки та вироблення практичних навичок у різних ситуаціях: виховні заходи, години спілкування, ігри та бесіди, квести, відеолекторії, тощо.

В рамках Тижнів проведено День цивільного захисту з відпрацюванням заходів з евакуації  та  швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях. Також відбулись зустрічі здобувачів освіти з рятувальниками Рівненського районного управління ГУ ДСНС. Вогнеборці показали дітям обладнання, яким користуються під час виїзду на різні надзвичайні ситуації та події. Зосередили увагу на дотриманні правил пожежної та мінної безпеки, розповіли про небезпеку пожеж та причини їх виникнення, а також нагадали про те, що таке вибухонебезпечні предмети та яку небезпеку вони несуть.