Проведення профілактичного рейду на території Жобринського старостату.

Дата: 29.05.2023 10:25

26 травня 2023 року Службою у справах дітей, спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної ради, поліцейськими офіцерами громади, проведено профілактичний рейд на території  Жобринського старостату. Мета проведення даного заходу – здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей.

У ході рейду обстежено умови проживання дітей, які проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

З батьками провели профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, надавалась інформаційно – правова допомога, складені акти обстеження умов проживання.

За результатами поїздки одна сім’я буде поставлена на облік, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах, двох батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.