Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2023 14:31

01 червня 2023 року в селищі Клевань відзначали радісне і веселе свято – Міжнародний день захисту дітей. Для діток була організована  цікава зустріч з працівниками Кінологічного Центру поліції Рівненської області, також відбувся вітальний концерт, проводились різноманітні конкурси, майстер – класи, в яких прийняли участь не тільки дітки нашої громади, але і Служба у справах дітей Клеванської селищної ради, старший інспектор СЮП Рівненського РУП Наталія Марчук та поліцейський офіцер громади  Віктор  Буднік.

Водночас була здійснена поїздка до діток, загиблих захисників України, сім’ї яких проживають на території нашої громади, з метою  вручення подарунків до свята.

Діти та дорослі отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.