Зустріч з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)

Дата: 21.06.2023 12:10

09.06.23р. в селищі Клевань та 15.06.23р. в селищі Оржів відбулася зустріч Служби у справах дітей, спільно з КЗ "Центр надання соціальних послуг" Клеванської селищної ради з представниками Проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізує МБФ «Українська фундація громадського здоров'я" у співпраці з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). На заході було проведено цікавий та корисний курс на тему: Особисті кордони, булінг та інтернет булінг для діток ВПО та місцевого населення. В команді працювали спеціалісти : медик, юрист, психолог та фахівець з соціальної роботи. Дітки отримали корисні консультації, поради та кваліфіковані відповіді на запитання.