Служба у справах дітей Клеванської селищної ради та ювенальні поліцейські наголошують: продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім заборонено!!!

Дата: 21.06.2023 12:54

Наразі на території громади тривають превентивні заходи «Безпечне літо». Одним із пріоритетних напрямів роботи залишається безпека дітей під час літнього відпочинку. У зв’язку з цим, нагадуємо про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Відповідно до ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» за реалізацію таких товарів особі, яка не досягла 18 років, передбачено штраф від 6800 до 13600 гривень та позбавлення ліцензії на реалізацію таких товарів.

"Повнолітній? Доведи!": інспектори наголошують працівникам торговельної сфери, що під час продажу алкоголю та тютюну вони зобов’язані перевіряти документи, де вказується вік покупців.