Привітання селищного голови з нагоди відзначення Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:37

Дорогі жителі Клеванської громади!Фото без опису

📜 Вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України, який ми відзначаємо 28 червня.

👉 Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

☀️ У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

🇺🇦 Слава Україні!

🇺🇦 Слава Конституції України!

З повагою, селищний голова Галина КИДУН