ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Дата: 14.07.2023 13:49

Зверніть увагу!!!!!

⚡️⚡️⚡️ Дублікати свідоцтв та витяги з ДРАЦС відтепер можна замовити на порталі Дія. Щоб отримати ці документи, достатньо звернутися до відділу ДРАЦС, до якого було подано заяву, або ж замовити доставку Укрпоштою.

Для повторної видачі доступні такі свідоцтва:
🔸️про народження;
🔸️про смерть;
🔸️про зміну імені;
🔸️про шлюб;
🔸️про розірвання шлюбу.
Також на порталі Дія можна замовити такі витяги з Реєстру:
🔹️про державну реєстрацію народження;
🔹️про державну реєстрацію смерті;
🔹️про державну реєстрацію зміни імені;
🔹️про державну реєстрацію шлюбу;
🔹️про державну реєстрацію розірвання шлюбу.
Повторно замовити свідоцтво чи витяг з Реєстру можна не лише стосовно себе, але й стосовно найближчих родичів. Для цього потрібно лише додати скан-копії документів, що підтверджують родинні стосунки.
Отже, як працює послуга❓️ – Розповідаємо алгоритм дій на прикладі свідоцтва про народження: ⤵️
🔰Авторизуйтесь на порталі Дія зручним для себе способом.
🔰У меню «Послуги» виберіть «Довідки та витяги».
🔰Оберіть потрібний документ.
🔰Вкажіть, стосовно кого документ, і причину його повторної видачі (документ вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено тощо).
🔰Перевірте дані про заявника, вкажіть місце народження.
🔰Вкажіть дані про батьків.
🔰Оберіть зручний спосіб отримання свідоцтва. Якщо це Укрпошта — вкажіть адресу доставки, або зверніться до відділу ДРАЦС, до якого подано заяву.
🔰Оплатіть послугу.
🔰Готово! Свідоцтво про народження замовлено. Ви отримаєте сповіщення про готовність документу.
🔰 Очікуйте кур’єра або відвідайте відділ ДРАЦС.
‼️ Зверніть увагу: через воєнний стан послуга не працює в деяких регіонах. Стежте за актуальною інформацією на порталі ‼️
Міністерство цифрової трансформації України