КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Яким категоріям громадян буде виплачуватися щорічна разова грошова виплата до Дня Незалежності України

Дата: 14.08.2023 10:47
Кількість переглядів: 376

Фото без опису

Яким категоріям громадян буде виплачуватися щорічна разова грошова виплата до Дня Незалежності України

21 липня 2023 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв переслідувань», якою затверджений Порядок здійснення у 2023 році разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань; громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та відзначились, боронячи нашу країну, та Порядок використання коштів державного бюджету.

Які категорії можуть отримати грошову допомогу та в якому розмірі:

  1. Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаних особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

1 групи – 3100 грн;

2 групи – 2900 грн;

3 групи – 2700 грн.

  1. Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання їх батьків-1000 грн.
  2. Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, статус яким установлено  згідно з пунктом 1 статті 10 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, а також дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не одружилися вдруге, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 650 грн.
  3. Учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, яких було насильно вивезено на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал- соціалістським  режимом у тилу ворога – 450 грн.

Допомога виплачуватиметься за зверненням громадян до Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області  із заявою та пакетом документів. Адреса: м.Рівне, вул. Олександра Борисенка, 7.

Які документи потрібно додати до заяви:

документ, що посвідчує особу, та документ (відомості) про місце проживання;

документ, що підтверджує відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера  облікової картки  платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті громадянина України);

посвідчення встановленого зразка (сірого кольору), що підтверджує статус, установлений  відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань»;

дані про номер поточного рахунку, відкритий на ім’я отримувача грошової допомоги в уповноваженому банку.

Додаткові роз’яснення та консультації можна отримати за телефоном: +380973517416, Чудовець Тетяна Володимирівна, головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я населення Клеванської селищної ради.
Також жителі громади можуть телефонувати за номером +380673804635 в робочий час.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано