Проведення рейду щодо перевірки належних умов для проживання дітей

Дата: 21.08.2023 16:44

Служба у справах дітей Клеванської селищної ради 21 серпня 2023 року  спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» та поліцейським офіцером громади провели обстеження сімей з дітьми, які проживають на території селищної ради.

У ході відвідувань сімей, дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, було надано канцелярські набори для нового навчального року.

З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, зловживання алкогольними напоями, пошуків роботи та працевлаштування за місцем проживання.