Дата: 29.08.2023 08:07

🕯 29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
🇺🇦 29 серпня ми об’єднуємося в шані та вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність України, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. Це День пошани і увічнення героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.
🙏 Пам’ять про загиблих земляків завжди буде жити в наших серцях. У великій скорботі і шані схиляємо голови перед подвигом захисників та захисниць. Пам’ятаємо кожне ім’я і поділяємо біль від втрати з родичами та друзями полеглих воїнів. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них.
Пам’ятаймо своїх Героїв!
💥 Слава УКРАЇНІ!
💥 Слава її ГЕРОЯМ!
З повагою та вдячністю, селищний голова Галина КИДУН!